fbpx
 • Українська
 • Русский
Loyal Touristik

Чаруюча Чорногорія

Чорногорія – країна різких контрастів і природної краси, серед якої особливе місце займають чисті і прозорі води Адріатичного моря з його численними піщаними пляжами. Чорногорія – спокійний шум моря, курорти, схожі на картинки з казки, розмаїття найсмачніших страв. В затишних віллах відчуваєш себе, як у власній дачі біля моря.

У Чорногорії є місця, які можна назвати візитними картками країни. Відвідати їх означає стверджувати: “Я був у Чорногорії”. Ми розповімо, що має бути у списку must-see в цій перлині Адріатики.


Каньйон Тари
Каньйон Тари – це скелясті гори, глибокі ущелини, водоспади, стрімкі пороги в оточенні красивої природи. Каньйон Тари – це найглибший каньйон в усій Європі, а у світі його перевершує лише американський Гранд Каньйон.


Скадарське озеро
Це одне з небагатьох місць у Європі, що є природнім ареалом життя пеліканів та великого гніздування птахів. Мало того, на берегах і островах озера є чимало визначних пам’яток – монастирі, фортеці, церкви з гробницями, пам’ятники тим, хто тут жив і правив сотні років тому.


Монастир Острог
Найбільша святиня та визначна пам’ятка Чорногорії – монастир Острог. Він висічений у скелі високо в горах. Тисячі паломників з усього світу проходять пішки від Нижнього монастиря до Верхнього з надією очиститися від гріхів.


Місто Котор та Которська затока
Місто Котор – яскравий приклад архітектури середньовічних середземноморських міст. 1979 року Котор внесли до списку ЮНЕСКО. Місто розташоване біля підніжжя гори Ловчен, на березі Которської затоки у фіорді, який за своєю красою унікальний на всьому Середземномор’ї.


Будва
Будва – головний морський курорт регіону. В цьому місті Чорногорія постає в усій своїй красі та різноманітності. Старе місто було зруйноване землетрусом 1979 року, однак у наш час успішно відновлене. Влітку тут проходять численні фестивалі, найчастіше у фортеці на сцені просто неба.


Святий Стефан і Петровац
Святий Стефан розташований на Будванській Рив’єрі. Славиться своїми пляжами з рожевим піском, протяжність яких 1170 метрів, вузесенькими вуличками, елегантними будинками та мальовничими церквами. Якщо активність Святого Стефана почне втомлювати, слід поїхати за кілька кілометрів на південь до містечка Петровац. Розташоване воно у красивій бухті, а навколо – соснові ліси й оливкові гаї, ідеальне місце для романтичного відпочинку на лоні природи.


Місто Цетінє й гора Ловчен
Цетінє – історична й культурна столиця Чорногорії. Розташована біля підніжжя гори Ловчен. Цетінє – це символ нації й усієї країни, створеної під час героїчної боротьби за свободу. Щоб не упустити можливість побачити місто з висоти пташиного польоту, варто піднятися на гору Ловчен.


Вілли у Чорногорії, які рекомендує Loyal Touristik:

 • Villa Mirko Class «B», Бечичи
 • Villa Tanya Class «B», Будва
 • Villa Vera Class «B+», Будва
 • Villa Mitar Class «B», Будва
 • Villa Philip Class «B», Будва
 • Villa Maja Class «B+», Рафаиловичи
 • Villa Stevan Class «B+», Будва
 • Villa Anita Class «A», Будва
 • Villa Nada Petrovac Class «A», Петровац

Приємного відпочинку!