fbpx
  • Українська
  • Русский
Loyal Touristik

Шановні колеги та туристи!
Наша туристична компанія «Лояль Турістік» нещодавно отримала чималу кількість звернень від туристів щодо ненадання заявлених послуг начебто одним із наших контрагентів, що здійснює свою діяльність у м. Івано-Франківськ.
Наразі ми проводимо внутрішнє та зовнішнє розслідування щодо незаконного використання нашого бренду ТОВ «Лояль Турістік» для введення в оману потерпілих осіб.

Loyal touristik рекомендує >>

Гарячі пропозиції

Про компанію >>

Туристична компанія «Лояль Турістік» у Львові пропонує подорожі на будь-який смак і бюджет — від VIP відпочинку до економ-турів, а також автобусні, екскурсійні подорожі, індивідуальні тури, авіаквитки у всіх напрямках.

Наша команда менеджерів відрізняється особливими творчими ідеями, а також щороку відвідує безліч країн світу, ознайомлюючись з основними курортами, проводячи огляд готелів. Це дозволяє на 100% гарантувати відповідність тих чи інших варіантів відпочинку очікуванням туристів. Професіоналізм наших співробітників дозволяє вибрати з величезного спектру пропозицій турів саме тих операторів, надійність яких не викликає сумніву.

Ми цінуємо своїх клієнтів і дбаємо про те, щоб Ви не лише змогли обрати відпочинок по душі, але й мали можливість заощадити кошти. Саме тому ми створили Лояль клуб — клуб для закоханих у подорожі, який дозволяє Вам обирати найкращі та найвигідніші тури, брати участь у акціях та вигравати у розіграшах, які регулярно проводяться компанією «Лояль Турістік».

Завжди раді Вам!

Наталя

Наталя

менеджер з туризму

Марія

Марія

менеджер з туризму

Напишіть нам, і співробітники компанії нададуть оперативну консультацію
щодо організації Вашого відпочинку.