fbpx
  • Українська
  • Русский
Loyal Touristik

Українські візи подешевшають, а отримати їх стане простіше

Консульський збір за оформлення візи знизиться до 65 доларів (замість нинішніх 85 за одноразову, 130 за дворазову і 180 доларів за багаторазову візу). Ряд спрощень передбачений також для тих, хто раніше отримував візи країн Шенгену, а також США, Канади, Японії, Австралії.

Наприклад, з процесу отримання української візи будуть виключені ВВІРи: запрошення для іноземного громадянина можна буде оформляти на бланку організації, а фізособи можуть зробити аналогічний документ у нотаріуса. Очікується також, що візові заявники зможуть подавати і отримувати документи дистанційно поштою, а незабаром і в електронному форматі з штрих-кодом.

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на заяву глави департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі Івана Ліптуги, це результат затвердження Кабінетом Міністрів України нового порядку оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через територію країни. Теоретично такі нововведення повинні посприяти збільшенню кількості іноземних туристів. І перш за все – організованого турпотоку, оскільки саме ця категорія туристів найбільш жваво реагує на будь-які візові послаблення.

Безумовно, новий порядок оформлення віз стане приємним бонусом і для бізнес-мандрівників, яким будь-що-будь треба приїхати в Україну.