fbpx
  • Українська
  • Русский
Loyal Touristik

За продовження відпочинку в Шарм Ель Шейх прийдеться заплатити штраф?

У правилах безвізового в’їзду на Синайський півострів відбулися зміни! Якщо раніше штамп Sinai only, що ставився в залі прильоту, дозволяв перебувати на території півострова до 15 днів, а потім, при необхідності  подовжити перебування, слід було доплатити за візу, то тепер цього буде недостатньо.

Згідно з новими вимогами, безкоштовна Синайська віза видається тільки на 14 днів. Якщо цей термін перевищено, крім покупки візи, вартість якої становить 25 доларів, кожного порушника доведеться заплатити штраф у розмірі 1053 єгипетських фунтів (еквівалент приблизно 62 доларів). Причому оплачувати його треба тільки в єгипетській валюті.

Тому тим, хто збирається в Шарм-ель-Шейх на 14 і більше ночей, настійно рекомендується купувати візу в аеропорту безпосередньо після прильоту. Розсилки з таким змістом поширюють за своїми турагентствам-партнерам туроператори. За інсайдерською інформацією, такі жорсткі заходи стали наслідком напливу великої кількості нелегалів, які часто потрапляють до Єгипту якраз через Синайський півострів, і прецедентів вже чимало.

Офіційної заяви від єгипетської влади з цього питання поки не було, але в агентствах відзначають, що для уникнення неприємностей потрібно в обов’язковому порядку донести інформацію до туристів. З урахуванням того, що вартість турів в Єгипет порівняно невисока (від 800 доларів на двох з вильотом з Києва на два тижні), обережність явно не зайва.