fbpx
  • Українська
  • Русский
Loyal Touristik

Навчальний центр

Ви давно мрієте працювати в туризмі? Безперечно, адже саме робота в туризмі надає дорогу в захоплюючий світ поїздок та незвіданих країн. Що може бути привабливіше можливості подорожувати і дарувати таку ж радість людям, рекомендуючи найкраще з того, що випробували самі?

Відомо, що на шляху до своєї омріяної роботи Ви стикаєтеся з такою складністю як відсутність досвіду роботи в туризмі. В наш час роботодавці шукають працівників, які мають не тільки диплом і теоретичні знання, а й практичний досвід роботи в туризмі. Тому сьогодні отримати посаду в туристичному агентстві або у туроператора виявляється зовсім нелегко.

Loyal Touristik — ми ділимося досвідом!

Навчальний центр Loyal Touristik розробив експрес-курс підготовки працівників туризму спеціально для тих, хто хоче отримати практичні знання та навички роботи в туристичному агентстві.

Основний акцент під час навчання здійснюється на практичній діяльності, в результаті чого, після навчання, наші випускники приходить в офіс, сідають за робоче місце менеджера і починають продавати туристичний продукт.

Важливо!
Навчання триває всього 30 днів та не забирає у Вас багато часу!
Загальна вартість навчання становить всього 2000грн.
При закінченні курсів всі учасники отримують індивідуальні сертифікати, що підтверджують проходження ними курсу підготовки працівників туризму.

Нами також розроблена програма навчання організації туристичного агентства для майбутніх власників туристичних агентств.